Skontaktuj się

Masz pytania? Chętnie na nie odpowiem

Sposób kontaktu

o mnie

dekoracja 1

Dzień dobry, nazywam sięAgata Sienkiewicz

Pochodzę z Elbląga, tam mieszkam i pracuję. Z ochroną środowiska mam styczność od 2013 roku. Przez 7 lat pracowałam w firmie recyklingowej na stanowisku Specjalisty ds. ochrony środowiska. W 2020 roku postanowiłam spróbować swoich sił z własną działalnością gospodarczą. Przed rozpoczęciem przygody z własną firmą odbyłam liczne kursy i szkolenia z zakresu ochrony środowiska.

o mnie
dekoracja 2dekoracja 3dekoracja 4
o mnie - Jakie firmy obsługuje?

Jakie firmy obsługuję?

Obecnie obsługuję firmy z branży obróbki metali, produkcji opakowań, produkcji okien, budowlanej, medycznej, farm wiatrowych, firmy z branży złomowej oraz Stacje Demontażu Pojazdów. Zdobyte doświadczenie, przebyte szkolenia i certyfikowane kursy oraz stały kontakt z kancelarią prawną wpływają na fachowość oraz rzetelność moich usług.

o mnie - Co mogę dla Ciebie zrobić?

Co mogę dla Ciebie zrobić?

Pomogę Ci zrealizować wszelkie wymagane prawem obowiązki środowiskowe, tak abyś Ty mógł skupić się prowadzeniu i rozwijaniu swojego biznesu. Będę informowała Cię o planowanych zmianach w przepisach dotyczących Twojej działalności, poszukiwała odbiorców odpadów oraz zajmowała się wszystkim tym co związane jest z gospodarką odpadami w Twojej firmie. Mogę przejąć obowiązki kompleksowo lub tylko w pewnym zakresie np. dotyczące stałej obsługi BDO. Zachęcam do kontaktu – napisz do mnie. Miłego dnia!

Agata Sienkiewicz

Obsługuję firmy i realizuję zlecenia na terenie całego kraju

82-300 Ebląg, Plac Dworcowy 3
II piętro w Budynku vis a vis Poczty Polskiej

+48 503 073 699
biuro@envi24.pl

NIP 5782851512
BDO 000530392
REGON 386982219

usługi online